Společnost Sony oznámila nové smartphony se systémem Android v četně vlajkové lodi „Xperia 1 III“. Bude vydána počátkem léta 2021

Sony Xperia 1 III | Obrázek: Sony

Společnost Sony oznamuje model „Xperia 1 III“ s displejem 4K / 120Hz a variabilním teleobjektivem. Xperia 1 III je nejnovější smartphone společnosti Sony pro Android. Charakteristický kinematografický displej 21: 9 byl zachován, ale reproduktory a fotoaparát byly vylepšeny.

Design je založen na tématu symetrie s jednotnými šířkami rámečku nahoře, dole, vlevo a vpravo. Kovový rám a matné sklo mu dodávají pocit vysoké kvality. Kromě potlačení otisků prstů na zadní straně se používá Corningovo „Gorilla Glass Victus“ na straně displeje. Je odolný proti poškrábání a má vodotěsný a prachotěsný výkon ekvivalentní IP68.

Xperia 1 III s prvním variabilním teleobjektivem na světě

Objektivy Eye AF a Zeiss v reálném čase budou i nadále součástí výbavy. S 16mm ultra širokoúhlým objektivem (12MP F2.2 duální fotodioda), 24mm širokoúhlým objektivem (12MP F1,7) a 70mm / 105mm variabilním teleobjektivem (F2.3 / F2.8 duální fotodioda ). udělal. Jedná se o první smartphone na světě vybavený duálním fotodiodovým senzorem, který má variabilní teleobjektiv.

Průzkum trhu ukázal, že výkon autofokusu je vyžadován jako standard nákupu digitálních fotoaparátů a pro Xperia byl představen výkon rychlosti autofokusu kultivovaný s digitální jednookou zrcadlovkou „α“. Xperia 1 III je vybavena novými 70mm a 105mm variabilními teleobjektivy. Se strukturou periskopu se vnitřní čočka pohybuje doleva a doprava a mění ohniskovou vzdálenost. Senzor duální fotodiody 1 / 2,9 dosahuje jasu F2,3 na 70 mm a F2,8 na 105 mm. Rovněž se zlepšil výkon automatického zaostřování. 70 mm a 105 mm jsou vybrány pro účely fotografování trochu vzdáleného místa v každodenním životě. Vysokorychlostní automatické zaostřování a jasný objektiv vyrobený technologií α usnadňují fotografování objektů, které se silně pohybují na tmavých místech, než smartphony s dlouhými ohniskovými vzdálenostmi od jiných společností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *