Společnost Sharp vyvynula nový nákrční reproduktor AQUOS Sound Partner

Sharp AQUOS Sound Partner | Obrázek: Sharp

AQUOS Sound Partner (AN-SC1) je reproduktor nákrčního typu, který lze nosit kolem krku. Zvuk z televizorů a smartphonů můžete poslouchat bezdrátově bez blokování uší. Kromě toho, že je vybaven mikrofonem, podporuje také hands-free volání a videokonference.

Hlavní velikost těla je přibližně 184 x 185 x 18 mm. Váží jen asi 92 g a nezatěžuje váš krk, i když ho používáte delší dobu.

Nově podporuje připojení Wi-Fi (IEEE802.11 b / g / n 2,4 GHz) a hlasového asistenta „Amazon Alexa“ a domácí zařízení můžete ovládat hlasovým ovládáním a kontrolovat informace, jako jsou novinky. Hlasový asistent je mechanismus, který se spustí po stisknutí akčního tlačítka na boku a nespustí se, když řeknete „Alexa“.

Verze Bluetooth je kompatibilní s 5.0. Kodek podporuje SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX Low Latency. Součástí příslušenství je vysílač Bluetooth atd. Doba nabíjení je přibližně 2 hodiny a 30 minut a je možné přehrávat hudbu přibližně 10 hodin s připojením Bluetooth a přibližně 6 hodin s připojením Wi-Fi. Nabíjení probíhá z microUSB terminálu. Nejde však na rozum proč japonský výrobce nezakomponoval v dnešní době už USB typu C. Jinak toto nákrční repro vypadá skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *