Sony Xperia Pro – Mobil pro profesionály

Sony Xperia Pro

Nová špičková Xperia Pro je pro profesionály, tiskové agentury, fotografy zpravodajů na volné noze, profesionální tvůrce videí a lidi, kteří vydělávají peníze na videohrách, jako jsou YouTubeři a Vloggeři . Říká se, že podpora 5G komunikace (Sub-6 / milimetrová vlna), první (*) podpora HDMI vstupu na světě a schopnost připojení ke kameře podporují takové profesionály.

Úžasné je, že na Xperia PRO můžete naživo streamovat video z vašeho digitálního fotoaparátu tak, jak je. A je to super snadné.

Ve spodní části hlavní jednotky Xperia PRO je konektor HDMI (micro HDMI)

Živé streamování je možné pouze u Xperia PRO a α7S III

Konkrétně můžete připojit Xperia PRO a α7S III pomocí kabelu HDMI a distribuovat je z živé distribuční aplikace na Xperia PRO (YouTube / Streamlabs, pokud jsou nainstalovány samostatně). Fotoaparát α7S III je bezzrcadlový fotoaparát s velmi vysokou kvalitou obrazu, ale můžete streamovat jeho video ve vysokém rozlišení pouhým připojením k Xperia PRO !!!

Ne, budoucnost přišla najednou !!! Živé streamování kdykoli a kdekoli pouze pomocí chytrého telefonu a digitálního fotoaparátu.

Pokud je to jen živé vysílání, můžete to udělat pouze pomocí smartphonu. Pomocí vestavěné kamery ve smartphonu můžete přenášet video pomocí komunikační funkce smartphonu. Z hlediska kvality obrazu však digitální fotoaparáty překonávají fotoaparáty smartphonů.

Video z digitálního fotoaparátu můžete streamovat tak, jak je. Rozdíl v kvalitě videa je ve srovnání se živou distribucí na samotném smartphonu ohromující. S digitálními fotoaparáty s výměnnými objektivy můžete využívat objektivy se širokou škálou ohniskových vzdáleností.

Sony začíná Xperii Pro prodávat na japonském trhu a u amerického operátora Verizon za obří cenu 2 499 USD (asi 53 600 korun bez DPH) Zda se model objeví i v českých obchodech je ve hvězdách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *