Qualcomm ohlašuje novou zvukovou technologii „Snapdragon Sound“

Společnost Qualcomm Technologies, Inc. oznámila zvukovou technologii „Qualcomm Snapdragon Sound“ (dále jen Snapdragon Sound) pro zařízení, jako jsou smartphony, bezdrátová sluchátka a náhlavní soupravy.

Snapdragon Sound prý poskytuje vysoce kvalitní hudební zážitek pro přehrávání hudby, zvuky her, hlasové hovory a další. Společnosti Xiaomi a Audio-Technica uvedou první kompatibilní produkt „Qualcomm Snapdragon Sound“.

Podporuje vysokou kvalitu zvuku 24bitového / 96kHz zvuku, ultra nízkou latenci, vylepšené párovací připojení a čistou kvalitu hlasu. Latence při připojení přes Bluetooth se sníží na 89 ms, což je o 45% méně než u hlavních konkurentů.

Pro uživatele, kteří si užívají hudbu na mobilních zařízeních, obsahuje Qualcomm Aqstic DAC a podporuje až 32bitové / 384kHz PCM a velmi nízké DSD kompatibilní s TDH + MN.

Hlavní součásti Snapdragon Sound jsou mobilní platforma řady Snapdragon 8, mobilní systém připojení FastConnect 6900, QCC514x, QCC515x, QCC3056 Bluetooth audio SoC, Active Noise Canceling (ANC), aptX Adaptive, 24bitová 96kHz / 89ms latence, aptX Voice Ultra širokopásmový zvuk, zvukový kodek Aqstic, inteligentní reproduktorový zesilovač WCD938x / WSA883x, sada Audio and Voice Communication Suite atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *