Pro Google Pixel jsou k dispozici nové funkce, jako je měření srdeční frekvence a dechové frekvence

Společnost přidala nové možnosti měření srdeční frekvence a dechové frekvence ke správě zdraví svých uživatelů. Tato funkce je k dispozici u fotoaparátu Google Pixel v aplikaci „Google Fit“. Chcete-li měřit srdeční frekvenci, položte prst na zadní kameru Pixel a lehce použijte sílu k detekci a měření pulsu na dosah ruky. Chcete-li měřit dechovou frekvenci, nejprve ověřte, že dýcháte přirozeně, a poté Pixel zafixujte do stabilní polohy tak, aby hlava a hrudník byly v přední kameře. Google Fit poté změří vaše pohyby na hrudi a vypočítá vaši dechovou frekvenci za minutu. Dva zde naměřené výsledky lze spravovat v průběhu času s možností jejich uložení do Google Fit.

Další nové funkce:

Mezi další funkce patří schopnost sdílet rekordéry, i když nemáte Google Pixel, přidání nové kolekce tapet k oslavě různých kulturních akcí a vylepšení funkce doby spánku aplikace s hodinami.

Kromě toho, protože Google Pixel nyní podporuje univerzální pouzdro smartphonu pro potápění „Kraken Sports“, můžete přímo přistupovat k funkcím fotoaparátu, jako je režim nočního zobrazení, režim na výšku, video z aplikace fotoaparátu, a pořizovat vysoce kvalitní selfie ve vodě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *