PŘEDSTAVUJEME novou mapu BLACKOUT PRO BR v CALL OF DUTY: MOBILE

COD Mobile – Blackout BR mapa | Obrázek: Activision

Připravte se na zcela nový zážitek z Battle Royale, jakmile dorazí Blackout s plnou mapou, která byla poprvé představena v Call of Duty ® : Black Ops 4, včetně pozdějších přírůstků jako Hijacked a Ghost Town – zveřejnilo vydavatelství na ofic. webu pro Call of Duty.

Je to to už jasné! K druhému výročí vydání mobilního COD přibude věhlasná obří mapa Blackout.

Blackout, úplně první mapa Battle Royale ve franšíze Call of Duty , přichází na Call of Duty: Mobile . Blackout, který byl poprvé představen v Black Ops 4 , nabízí kultovní umístění sérií v rozlehlé krajině, která bude plně replikována pro mobilní zařízení, včetně všech pozdějších doplnění mapy, jako jsou Hijacked a Ghost Town.

Blackout přichází na Call of Duty: Mobile 22. září v 17:00 PT. Nyní se podívejme na mapu, která to všechno začala.

Blackout Map Intel

Blackout je plný odkazů na ikonická místa v celém   vesmíru Black Ops , od ostrova Nuketown až po střelnici a dokonce i Verrückt ve formě azylu. Některé oblasti jsou téměř totožné s jejich inkarnacemi pro více hráčů, zatímco jiné jsou jen volně založené na jejich známém prostředí.

Pojďme se znovu seznámit s některými z hlavních lokalit, se kterými se při vydání Blackout setkáte:

Raid (Estates)

Raid je jedním ze dvou sídel, která definují Estates, nejsevernější pojmenované místo na mapě Blackout. Tento rozsáhlý komplex, který byl poprvé spatřen v  Call of Duty®: Black Ops II , se rozpoutává mezi ikonickými sochami, kulečníkem a basketbalovým hřištěm. Mějte oči odloupnuté na svárlivém prostředním nádvoří a unikněte na jih, když se věci příliš zahřívají. 

Pole

Array se poprvé objevil v původním  multiplayeru Black Ops  a vychází přímo ze zmrzlé tundry na slunné nebe Blackoutu. Hlavním rysem Array je jeho centrální budova, hot spot pro akci zblízka v jinak prostorné oblasti. Na rozdíl od svého zasněženého bratrance má Array in Blackout několik dalších budov, které je třeba prozkoumat kolem kruhové reléové stanice, která by mohla být naplněna cennou kořistí.

Rozsah střelby

Tato část mapy Blackout by měla být známým územím prakticky každému, kdo hrál titul  Black Ops  . Kromě známého centrálního uspořádání – včetně té otravné rozhledny – má střelnice také několik okolních budov a překážkové dráhy s hromadou kořisti. Buďte varováni: Firing Range, umístěný ve středu mapy, se určitě stane horkým místem v mnoha zápasech.

Ostrov Nuketown

Korunní klenot série Black Ops , Nuketown získává svůj vlastní ostrov u západního pobřeží pevniny Blackout. Ostrov Nuketown nejenže rozšiřuje falešné sousedství jaderných testů na povrchu, ale také obsahuje podzemní síť místností a tunelů, ke kterým je přístup z několika míst … včetně bunkru za modrým domem.

Město duchů

Zabalte si revolver a vydejte se na jihovýchod poblíž Turbine, abyste se vyhrabali v tomto klasickém prostředí divokého západu. Město duchů je založeno na mapě Outlaw Multiplayer od Black Ops 3 , která obsahuje spoustu dvoupatrových budov roztroušených po okolí, což je skvělé pro odstřelovače a další ostrostřelce, kteří hledají výhodu převahu na začátku souboje. 

Nákladní doky

Jihovýchodně od ostrova Nuketown jsou Cargo Docks, inspirované  mapou Cargo pro více hráčů Black Ops II  . Tato oblast má spoustu otevřeného prostoru mezi kontejnery, což podporuje přestřelky na dlouhé vzdálenosti a taktické používání krytu. Hlavní nákladní souprava se mohla zkratovat a již nepohybuje kontejnery kolem, ale stále stojí kořist ve stojatých kontejnerech a kolem nich.

Dávejte si pozor na tato ikonická místa a další, až přijde Blackout na  Call of Duty: Mobile  22. září v 17:00 PT. Zde je několik tipů, které je třeba vzít v úvahu při nasazení se svým týmem.

Nejnovější informace o Call of Duty najdete na stránkách Call of Duty a také Call of Duty na YouTube. Sledujte také Call of Duty na Twitteru , Instagramu, Facebooku a Portal3.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *