Představujeme bezdrátový subwoofer SA-SW5 od Sony

Představení SA-SW5 a SA RS3S | Zdroj: Sony

Dopřejte si více zábavy s mohutnými basy

Pokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s hlubšími basy, bezdrátový subwoofer SA-SW5 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Díky čistým, dunivým basům a nenápadným zvukům s nízkou frekvencí bude vaše zábava ještě realističtější.

Hluboké, explozivní basy

Subwoofer zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 300 W vycházejícímu z výkonného 180mm měniče s pasivním radiátorem. Užijte si dunivé výbuchy a ty nejtvrdší beaty, které jste kdy slyšeli – zcela bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.

Všesměrový blokový design

Náš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW5 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Podívejte se na technologii uvnitř

Subwoofer SA-SW5 nakopne váš zážitek pomocí hlubokých basů, zřetelného zvuku v nízké frekvenci a také díky špičkovým zvukovým technologiím včetně magnetického obvodu Σ a odděleného uchycení s výřezy po obvodu.

Technologie pro prvotřídní kvalitu zvuku.

Magnetický obvod Σ se postará o hluboké, silné basy

Patentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod Σ (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.

Více informací: ZDE

SPECIFIKACE A FUNKCE

Zvyšte intenzitu svého systému domácího kina a soundbaru. Tento bezdrátový subwoofer zvýrazní skryté hloubky ve vašich filmech a hudbě pomocí bohatých, 300W basů linoucích se z reproduktoru o průměru 180 mm.

  • 300 W bohatých basů ze 180mm měniče
  • Výraznější basy bez šumu větru díky pasivnímu radiátoru
  • Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením
  • Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení
  • Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *