Nové bezdrátové reproduktory Sony SRS-NB10

SRS-NB10 | Obrázek: Sony

Nové zařízení je vybaveno originálním širokopásmovým reproduktorem a „pasivním zářičem“ společnosti Sony a můžete tak vychutnat prostorový a čistý zvuk.

Uspořádáním reproduktorové jednotky s plným rozsahem diagonálně dopředu můžete poslouchat zvuk, jako by byl zabalený. Mikrofon je vybaven dvěma vysoce výkonnými mikrofony a „vysoce přesná technologie snímání hlasu“, která provádí pokročilé zpracování zvukového signálu, umožňuje přesné a jasné zachycení hlasu uživatele, například během online schůzek.

Baterie je vybavena 600 mAh a kromě podpory nepřetržitého používání po dobu přibližně 20 hodin při úplném nabití po dobu přibližně 4 hodin podporuje také rychlé nabíjení a lze ji používat 60 minut s 10minutovým nabíjením.

Kromě toho jej lze použít kdekoli a v jakékoli situaci se specifikací odolnou proti kapání ekvivalentní IPX4. Mikrofon lze zapnout – vypnout jediným tlačítkem na hlavní jednotce, takže jej lze pohodlně používat během schůzek, a má také tlačítko hlasitosti a tlačítka, která umožňují přehrávání, pozastavení hudby. Za jakou cenu se bude zařízení prodávat v ČR není zatím známo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *