Konec nákupu nového obsahu pro PS3 a PS Vita už letos v létě

PS Vita | Obrázek: Portal3.cz

Společnost Sony Interactive Entertainment 30. března oficiálně oznámila, že PS3 ukončí svou službu 2. července a PS Vita ukončí svou službu 27. srpna, pokud jde o funkci nákupu nového obsahu na PlayStation 3 a PlayStation Vita.

Kromě toho některé z nákupních funkcí, které jsou aktuálně dostupné na PSP (PlayStation Portable), již nebudou k dispozici od 2. července.

Proto po skončení služby funkce nákupu nebude na PS3, PS Vita a PSP k dispozici nákup digitálního obsahu včetně herního / video obsahu, nákup ve hře a účtování do peněženky pomocí PlayStation Storecard / Ticket.

Na druhou stranu, i po skončení služby, opětovné stahování herních titulů zakoupených v minulosti, přístup k videu a mediálnímu obsahu, výměna číselných kódů pro hry a PlayStation Plus, opětovné stahování a hraní herních titulů získaných pomocí PS Plus (služba) (Pokud se i nadále přihlásíte k odběru) funkce budou i nadále k dispozici.

Pokud jde o nákup obsahu cross-buy z PS4 a PS5, lze jej použít i po skončení služby. Stále máte přístup k verzi pro PS4 i PS3 / PS Vita / PSP. Navíc to nemá vliv na stávající užívací práva k systému PS Plus a paušální služby PSN. Na následující stránce můžete zkontrolovat funkce, které lze použít po ukončení služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *