Jak si užít Olympijské hry prostřednictvím Google?

Při hledání her Tokio 2020 ve vyhledávači Google se v horní části výsledků vyhledávání zobrazí nejnovější informace o datech a soutěžích. Kromě toho můžete jednoduše vyhledat informace, jako jsou výsledky podle událostí, informace o hráči a počet získaných medailí v každé zemi.

Na smartphonech se také objevila AR 10 olympijských sportovců. Klepnutím na 3D displej se olympijští sportovci zobrazí ve 3D a můžete je otáčet, přibližovat / oddalovat a můžete také pomocí funkce AR přivolat sportovce do svého pokoje. Na Mapách Google si můžete prohlédnout památky olympijských her v Tokiu a pochodeň s plameny ve Street View.

Kromě toho lze den před soutěží potvrdit informace o kurzech používaných na maratonech, závodech a triatlonech. Během olympiády budou v místě konání soutěže vynucena dopravní omezení. Na „Mapách Google“ můžete zkontrolovat tyto informace o regulaci provozu, navádění na trase na základě stavu přetížení silnic a informace o uzavírkách silnic kvůli olympiádě a objížďkové oblasti.

I při navádění po trase pomocí veřejné dopravy vás provedeme po trasách, které berou v úvahu stav přetížení, informace o poloze v reálném čase a změny harmonogramu během turnaje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *