DJI uvede na trh nový dron Air 2s

Nahrávejte video ve vysokém rozlišení a fotografujte 20 MP s novým DJI Air 2S. Premiéra dronu přinese nejen lepší kvalitu, ale také inteligentní funkce, díky nimž budete vytvářet snímky s úžasným rozlišením a barevnou hloubkou. Přesvědčte se sami, že nahrávání dronů může být nejen jednoduché, ale také bezpečné. O to se postará systém detekce překážek, režim Návrat do výchozí polohy a program AirSense. Systém DJI O3 zase umožní přenos videa v kvalitě 1080p na vzdálenost až 8 km.

Vytvářejte obrázky v úžasné kvalitě

Schopnost postprodukovat fotografie RAW, pokročilá technologie HDR a plně stabilizovaný 3osý kardan jsou jen některé z vybavení, které čeká na budoucí operátory. Díky použití 1palcového snímače CMOS dokáže DJI Air 2S nahrávat video v extrémně vysoké kvalitě – 5,4K / 30FPS a 4K / 60FPS a pořizovat fotografie ve velikosti 20 MP. Užijte si jasný obraz i při slabém osvětlení. Pokročilý režim HDR přinese ty nejjemnější detaily a miliardu barev v ještě horších podmínkách.

Úžasné záběry díky novým inteligentním funkcím

Vylepšená kamera není jedinou výhodou DJI Air 2S. Premiéra nového dronu vás také překvapí inteligentními funkcemi, které vám umožní pořizovat zajímavé snímky, za které by se profesionální operátor nemusel stydět. Kruhujte a sledujte vybrané objekty s vylepšeným režimem FocusTrack. DJI Air 2S vám také umožní pořizovat videa v režimu Hyperlapse a vytvářet překvapivé snímky na kinematické úrovni díky režimu MasterShots.

Převezměte kontrolu s novým DJI Air 2S

S novým dronem DJI Air 2S se budete ve vzduchu cítit sebejistěji a bezpečněji. To zaručuje čtyřcestný systém detekce překážek. Zařízení je vybaveno kamerovými systémy a infračervenými senzory. Dron má navíc vnější světlo zespodu, které zvyšuje viditelnost za špatných světelných podmínek. Aplikace DJI Air 2S navíc zobrazí informace o blízkých letadlech a vrtulnících. To umožní systém AirSense, který přijímá signály ADS-B.

DJI Air 2S | Obrázek: DJI Inc.

Rozšiřte své možnosti o další příslušenství DJI Air 2S

Součástí premiéry DJI Air 2S bude také představení dalšího příslušenství. Vyplňte si je sami nebo si kupte soupravu DJI Air 2S Fly More Combo. Najdete zde nejen nejnovější dron, ale také tři inteligentní baterie, nabíjecí rozbočovač, ND filtry a kabelku přes rameno. Poskytnou vám ještě větší svobodu a pohodlné ovládání dronu.

Zvyšte laťku výš pomocí DJI Air 2S

S 1 ”fotoaparátem CMOS můžete nejen nahrávat videa v rozlišení 5,4 kB a 4K, ale také fotografovat ve velikosti 20 MP pomocí clony f2,8. DJI Air 2S také podporuje další režimy fotografování, které vám poskytnou více prostoru pro předvádění a vytváření úžasných snímků. Vytvářejte panoramata, časová prodleva i mastershoty. Vše, co musíte udělat, je nastavit vybraný režim Panorama, Zpomalený pohyb, MasterShots, Hyperlapse nebo Quickshots a aplikace za vás udělá zbytek.

Jasná a stabilní videa a fotografie by nebyly možné bez vhodného závěsu, který najdete v DJI Air 2S. Premiéra zařízení představila 3osý kardan, který eliminuje vibrace, které mohou nastat během provozu dronu a ovlivnit kvalitu snímků.

Létejte podle libosti se 3 letovými režimy

Nový dron DJI Air 2S přichází se 3 letovými režimy. Kromě toho má zařízení jeden další režim, který se v případě potřeby aktivuje. Jejich výběrem můžete upravit tempo pohybu a reakci dronu na vaše potřeby. Poté se změní nejen maximální rychlost, ale také citlivost zařízení na pohyby páky.

Normální režim v DJI Air 2S umožňuje maximální rychlost 15 ms / s a ​​maximální sklon letu 35 stupňů. S tímto nastavením dron používá čtyři infračervené senzory a systémy vidění, které jej obklopují. Zařízení používá signál GNSS. Pokud je slabý, DJI Air 2S se stabilizuje pouze díky systému Vision System za dobrých světelných podmínek.

Pokud si chcete užít ještě vyšší rychlosti a volněji se pohybovat ve vzduchu, zvolte sportovní režim. DJI Air 2S poté dosáhne maximální rychlosti letu 19 m / s. Pamatujte však, že funkce detekce překážek pak není aktivní. Dron se naproti tomu stává citlivějším na pohyby hůlky a reaguje na ně rychleji. Nový dron DJI také používá ke stabilizaci signál GNSS.

Stabilní, kinematické záběry s DJI Air 2S? Premiéra dronu ukázala, že je to možné. Díky režimu Cine se zařízení pohybuje pomaleji a vytváří tak stabilnější záběry během provozu.

Dobře víme, že signál GNSS není vždy dostatečně silný, aby zajistil správné umístění dronu. Za tímto účelem používá DJI Air 2S další režim Atti. Automaticky se zapíná ve špatných podmínkách, nepřístupných systémech vidění a slabém signálu GNSS. V režimu Atti může být stroj citlivý na podmínky prostředí.

S DJI Air 2S vždy jděte s RTH domů

Nízký stav baterie nebo slabý signál jsou situace, ve kterých by se žádný operátor dronu nechtěl ocitnout. Hodí se však Return to Home (RTH), který je k dispozici také v DJI Air 2S. Premiéra proto nemohla obejít tak důležitou funkci. V novém dronu DJI se setkáme se třemi režimy: Inteligentní RTH, RTH kvůli nízké úrovni výkonu a nouzový RTH. Díky nim se naše zařízení vrátí do dříve nastaveného výchozího bodu – Home Point.

Inteligentní RTH nebo Návrat domů se používá, když je signál GNSS dostatečně silný a baterie není vybitá. Tento režim lze zapnout pomocí aplikace nebo ovládacího zařízení.

Pokud je baterie DJI Air 2S tak nízká, že návrat zpět není možný, můžeme aktivovat RTH kvůli nízké úrovni výkonu. Tento režim se automaticky aktivuje 10 sekund po obdržení varování. RTH můžeme vždy zastavit, ale pamatujte, že v případě nenaloženého dronu může být návrat a přistání na vlastní pěst nebezpečné.

Nouzové RTH proběhne, když dojde ke ztrátě spojení po dobu alespoň 11 sekund. Dron DJI Air 2S poté v přímém letu přelétne zpět do svého domovského bodu a vy si vydechnete úlevou.

Díky systému senzorů se budete cítit bezpečně

Ovládání dronem nikdy nebylo tak pohodlné. Premiéra DJI Air 2S přináší nejen vysoce kvalitní snímky, ale také bezpečnost. Postarají se o ně infračervené systémy a optické senzory, které obklopují celý dron. Systémy horního a dolního, předního a zadního vidění jsou vybaveny dvěma kamerami. Infračervené senzory mají zase dva 3D moduly.

Dodatečné osvětlení zespodu také zajistí bezpečnost. Milovníci nočního létání je ocení zejména v případě, že potřebujete pracovat při nízké intenzitě světla.

Globální výrobce dronů s novým DJI Air 2S zvýšil laťku ještě výš. Premiéra nového zařízení přináší mnoho očekávání i příležitostí. Pokud chcete vytvářet úžasné záběry v kvalitě 5,4K v celé řadě barev a detailů, sáhněte po novém dronu DJI Air 2S. Přesvědčte se sami, že vytváření obrazů ve filmové kvalitě máte na dosah. Se senzorovým systémem se budete cítit jistější za všech podmínek a díky funkci RTH se bezpečně vrátíte do výchozího bodu.

Vytvářejte úžasné fotografie a videa s novým DJI Air 2S. Experimentujte s režimy a inteligentními funkcemi a dron za vás udělá zbytek a užije si létání.

Kolik bude stát tento letoun na českém trhu není zatím známo, odhaduje se že cena bude startovat kolem 30 tisíc Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *