Diablo Immortal – O krok blíž k peklu

Diablo Immortal | Obrázek: Blizzard Entertainment

Oznámení vývojářů:

UPDATE: Diablo Immortal Technical Alpha skončila. Brány pekla jsou nyní zavřené. Upřímně děkujeme všem našim omezeným veřejným testerům Technical Alpha a všem v komunitě Diablo Immortal za účast v této kritické části procesu vývoje hry. Za posledních pár týdnů jste sdíleli spoustu úžasné zpětné vazby – a shromáždili jsme hromadu užitečných dat – abyste nám pomohli vyladit, vyladit a dále optimalizovat naše základní herní systémy. Doufáme, že jste měli náskok, a nemůžeme se dočkat, až budeme spolu bojovat v našich dalších testech!

Tým Diablo Immortal dosáhl velkého pokroku a jsme nadšení, že se můžeme podělit o to, že brzy otevřeme brány pekla pro omezenou veřejnost Technical Alpha. Primárním cílem této technické verze Alpha je testovat stabilitu serveru a výkon klienta na široké škále zařízení. Je to také příležitost pro nás, abychom získali zpětnou vazbu od hráčů ohledně našeho základního hraní, počátečního srovnávacího zážitku a našich dalších raných herních systémů. To nám pomůže zajistit, aby se hra cítila skvěle, když se dostane do rukou všech.

Od dnešního dne dostane omezené množství hráčů z Austrálie, kteří se předem zaregistrovali v obchodě Google Play, přímou pozvánku na přístup k Diablo Immortal Technical Alpha. Pozvánky budou odeslány těm hráčům, kteří se předem zaregistrovali nejdříve, pokud jejich zařízení splňuje minimální systémové požadavky. Také pozveme některé vybrané členy komunity, aby se k nám připojili, abychom mohli získat jejich neocenitelnou zpětnou vazbu.

Co tedy bude zahrnuto v technické verzi Alpha? Toto je první pohled na Diablo Immortal – vzrušující novou kapitolu naší akční RPG série, vyprávějící originální příběh, který se odehrává mezi událostmi Diablo II: Lord of Destruction a Diablo III. Bude obsahovat intenzivní, viscerální boj; vysoce hratelné dungeony; hluboký postup a rozpis; a spousta nikdy předtím neviděných příšer. Diablo Immortal také reimaginuje temnou, gotickou říši Sanctuary jako rozlehlý masivně multiplayerový svět naplněný smrtícími věcmi, které vás zabíjejí.

[Zdroj: news.blizzard.com]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *