Bezdrátová sluchátka „Galaxy Buds Pro“ od společnosti Samsung Electronics

Sluchátka Galaxy Buds Pro | Obrázek: Samsung

Galaxy Buds Pro jsou nejnovější bezdrátová sluchátka společnosti Samsung Electronics. Na základě charakteristického designu Galaxy Buds Live jsme přijali design, který je ergonomičtější a při nošení tolik netlačí. Vybaven 11 mm basovým reproduktorem a 6,5 ​​mm výškovým reproduktorem se zlepšila kvalita zvuku. Tři externí mikrofony pro snímání zvuku a VPU (jednotka hlasového vyzvednutí) oddělují hlas hovoru od zvuku prostředí a umožňují čistá volání.

Sluchátka jsou vybavena aktivním potlačením hluku (ANC). Říká se, že okolní zvuk lze potlačit až na 99% a uživatel jej může upravit na požadovanou úroveň. Na druhou stranu může také zesílit okolní zvuky, takže můžete okolní zvuky poslouchat, i když třeba hlídáte děti nebo se jen procházíte městem. Kromě toho se ANC automaticky upravuje podle okolního prostředí. Rozpozná, když s vámi někdo mluví nebo když s nimi mluvíte, přepne z potlačení šumu na zesílení okolního zvuku a dokonce i když je vypnuto ANC, hlasitost hudby se automaticky sníží, když chcete mluvit.

Reklama: Široký výběr bezdrátových sluchátek a příslušenství

V kombinaci se smartphonem nebo tabletem Galaxy dojde při příjmu hovoru do smartphonu během přehrávání hudby nebo videa na tabletu k automatickému přerušení přehrávání a můžete hovor přijmout pomocí Galaxy Buds Pro bez ručního ovládání. Je k dispozici. Když zavěsíte, budete znovu připojeni k tabletu a přehrávání médií bude pokračovat. Při použití s ​​Galaxy S21 si navíc můžete vychutnat 360stupňové prostorové prostředí s funkcí „Dolby Head Tracking“ a také herní režim, který snižuje zpoždění.

Hlavní specifikace:

K dispozici jsou ve 3 barvách: Phantom Violet, Phantom Black a Phantom Silver. Velikost hlavního těla je 19,5 x 20,5 x 20,8 mm a hmotnost 6,3 g (jedna strana). Nabíjecí pouzdro měří 50 x 50,2 x 27,8 mm a váží asi 44,9 g.